محل تبلیغات شما

در این مقاله قصد داریم روش های ساخت یک کانال یوتیوب را به شما عزیزان آموزش دهیم. لطفا در ادامه با های نتورک همراه باشید تا بصورت کامل یاد بگیرید که چگونه یک کانال یوتیوب جذاب و تاثیر گذار برای بیزینس خود راه اندازی کنید و حتما حتما نظرات تون رو در آخر این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

مراحل ساخت کانال یوتیوب

ساخت حساب یوتیوب بسیار آسان است و تکمیل پروفایل یوتیوب کار خاصی ندارد و خیلی آسان میتوانید آن را بسازید. ما در های نتورک دو روش کلی آسان را برای ایجاد کانال یوتیوب معرفی کرده ایم:

مرحله اول: ساخت اکانت گوگل

برای ساخت کانال یوتیوب در ابتدا باید در گوگل یک حساب کاربری داشته باشید. برای اینکار به gmail.com مراجعه کنید و بر روی دکمه Sign Up کلیک کنید تا یک ایمیل برای خودتان بسازید (این مراحل همان مراحل ساخت اکانت گوگل است که در ادامه در یوتیوب به کارمان خواهد آمد)

پس از اینکه بصورت کامل اکانت گوگل خود را ایجاد کردید مرحله دوم را بخوانید.

مرحله دوم: ایجاد کانال یوتیوب

حالا که اکانت google ساختیم آماده هستیم تا اقدام به ساخت کانال Youtube کنیم. برای اینکار کافیست به youtube.com مراجعه کنید و در اینجا که قبلا لاگین کردیم بر روی تصویر پروفایل بزنیم و اطلاعات پروفایل را تکمیل کنیم و کانال یوتیوب خودمان را ایجاد کنیم.

به همین سادگی! تمام شد. امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید حتما نظرات تون رو در زیر همین مطلب با ما به اشتراک بگذارید.


های نتورک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی